Aktualności

Zobaczcie jak prezentują się jabłka odmiany Zuzi Gala na kilka dni przed planowanym zbiorem w sezonie 2020r.  Przypominamy że optymalny termin zbioru tej odmiany przypada po połowe września. 

Zuzi Gala SELECT zbierana w tym sezonie 2020 jednokrotnie z drzew. Zobaczcie jak wyglądają jabłka oraz jak prezentuje się ta odmiana na chwilę przed zbiorem.

Zobaczcie czym się różnią, oraz oceńcie wygląd jabłek Zuzi Gala oraz Zuzi Gala Select. Przedstawiamy również opinie na temat sportów odmian Gali. Porównujemy Zuzi Gale i Zuzi Gale Select do jabłek Gala Must.

Już po 25 sierpnia 2018 roku pierwsi sadownicy rozpoczęli zbiory odmiany Zuzi Gala w swoich sadach. Sezon wyjątkowy ze względu na obfite plonowanie jak również szybki termin zbioru.

W lipcu br. kolejne szkółki zakupiły licencje na odmianę Zuzi Gala. Pozwoli to na produkcję większej ilości drzewek tej odmiany w odpowiedzi na liczne zapytania sadowników chcących posadzić ją w swoich sadach.

Aktualne ceny oczek odmiany Zuzi Gala do okulizacji podawane są drogą e-mailową lub po skontaktowaniu się z naszym biurem. Przypominamy, że minimalna ilość zamówienia to 5000 oczek. Zapraszamy !

« poprzednia 1 następna »